Jednostka urzęduje w dni powszednie: pon - pt: 7:00 - 15:00


PZD Mrągowo - slajd

Powiatowy Zarząd Dróg w Mrągowie

Witamy na stronie internetowej Powiatowego Zarządu Dróg w Mrągowie.

czytaj więcej...

Informacja odnośnie zasad obsługi interesantów w związku z wystąpieniem koronawirusa

 

UWAGA!

Mając na względzie bezpieczeństwo zdrowotne zarówno klientów, jak i pracowników Powiatowego Zarządu Dróg, w związku z koniecznością stosowania działań prewencyjnych związanych z zapobieganiem zakażeniom koronawirusem prosimy o wizyty w urzędzie tylko w koniecznych, uzasadnionych przypadkach.

Informujemy Państwa również o podjętych środkach ostrożności, jakie zostały przedsięwzięte w naszej jednostce na okres od dnia 24 marca 2020 r. do odwołania, które mają przede wszystkim służyć ograniczeniu przebywania dużej liczby ludzi, przez dłuższy czas w niewielkich pomieszczeniach.

W powyższym okresie prosimy aby podania, wnioski, pisma kierowane do urzędu składane były w Punkcie Podawczym na parterze budynku, (przy wejściu głównym) ul. Nowogródzka 1, 11-700 Mrągowo. W przypadku konieczności załatwienia sprawy bezpośrednio w urzędzie istnieje mozliwość obsługi interesantów przy zachowaniu wymogów sanitarnych. Dopuszczalna liczba interesnatów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów).

Informację w tym zakresie można uzyskać pod numerem telefonu:  89 741-95-80.

 

pRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ O KONIECZNOŚCI ZASŁANIANIA UST I NOSA W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ.

 

 Jeśli jest to możliwe, prosimy o załatwianie spraw drogą telefoniczną lub elektroniczną.

 

 Zapraszamy również do korzystania z portalu   -  www.epuap.gov.pl 

oraz naszej strony  internetowej  -   www.pzd.powiat.mragowo.pl  

Uwaga! Aby potwierdzić profil zaufany nie trzeba udawać się do urzędu, wystarczy zrobić to za pośrednictwem bankowości elektronicznej - na stronie: www.pz.gov.pl