Jednostka urzęduje w dni powszednie: pon - pt: 7:00 - 15:00


PZD - Biuletyn Informacji Publicznej

 

Informacja odnośnie zasad obsługi interesantów w związku z wystąpieniem koronawirusa

UWAGA!

Mając na względzie bezpieczeństwo zdrowotne zarówno klientów, jak i pracowników Powiatowego Zarządu Dróg, w związku z koniecznością stosowania działań prewencyjnych związanych z zapobieganiem zakażeniom koronawirusem prosimy o wizyty w urzędzie tylko w koniecznych, uzasadnionych przypadkach.

Informujemy Państwa również o podjętych środkach ostrożności, jakie zostały przedsięwzięte w naszej jednostce na okres od dnia 16 marca 2020 r. do dnia 25 marca 2020 r., które mają przede wszystkim służyć ograniczeniu przebywania dużej liczby ludzi, przez dłuższy czas w niewielkich pomieszczeniach. W powyższym okresie podania, wnioski, pisma kierowane do urzędu należy składać w Punkcie Podawczym na parterze budynku, (przy wejściu głównym) ul. Nowogródzka 1, 11-700 Mrągowo. Informację w tym zakresie można uzyskać pod numerem telefonu:  89 741-95-80.

 

Jeśli jest to możliwe, prosimy o załatwianie spraw drogą telefoniczną lub elektroniczną.

 

Zapraszamy również do korzystania z portalu   - www.epuap.gov.pl 

oraz naszej strony  internetowej  -    www.pzd.powiat.mragowo.pl  

Uwaga! Aby potwierdzić profil zaufany nie trzeba udawać się do urzędu, wystarczy zrobić to za pośrednictwem bankowości elektronicznej - na stronie: www.pz.gov.pl